carmen lato2012 5

Willa Carmen – Oaza ciszy i spokoju w samym sercu Krynicy – ,,miejsce gdzie jutro zaczyna się dzisiaj’’

Oddajemy do Państwa dyspozycji komfortowo wyposażone pokoje w malowniczo usytuowanej willi. Celem naszym jest zapewnić Państwu spokój, komfort i wygodę; jednocześnie sprawić aby nasza troska dala Państwu poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

Pragniemy aby pobyt w tym wyjątkowym miejscu obudził w Państwu siły witalne, uświadomił nieograniczone możliwości, rozbudził nowe cele i marzenia.

Zapraszamy o każdej porze roku!!!

Zadbaj o swoje zdrowie i zamieszkaj w tym inspirującym miejscu, w którym myśli i pragnienia jutra zaczynają i realizują się już dzisiaj.

Nasza willa położona jest w samym centrum uzdrowiskowym Krynicy. Usytuowanie przy ulicy wolnej od ruchu, w otoczeniu lasów i kwiatów gwarantuje cisze i spokój. Otaczająca roślinność w połączeniu z krystalicznym powietrzem tworzy zmysłowy i niepowtarzalny klimat dla duszy i ciała.

Jednocześnie położeni jesteśmy nieco powyżej słynnego Domu Jana Kiepury – Patria. Stad w tym urzekającym miejscu, przy ulicy Jana Kiepury, oprócz śpiewu ptaków usłyszeć można jedynie samego Jana Kiepurę śpiewającego arie z opery Carmen.

W bardzo bliskiej odległości znajduje się Sanatorium Wojskowe oferujące doskonale wyposażona pełną leczniczą bazę zabiegowa oraz bogatą odnowę biologiczna.